Candy CPY5MBG Hood, C, Built-in, Width 52 cm, Extraction power 298 m /h, Mechanical control, Black Glass
- TootjadCandy
- Mudel: CPY5MBG
- Saadavus: 5
-
116€
Candy CPY5MBG Hood, C, Built-in, Width 52 cm, Extraction power 298 m³/h, Mechanical control, Black Glass
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 315.00 mm |
| Brutokaal | 8.00 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 335.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 555.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.06 m |
| Netokaal | 6.50 kg |
| Paber/Papp | 1000.00 g |
| Palette Qty | 15 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 500.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.50 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: candy cpy5mbg hood, c, built-in, width 52 cm, extraction power 298 m h, mechanical control, black glass, cpy5mbg, candy, ohupuhastid

